جلوگیری از شورش و اعتراض و انقلاب مردم با معطل کردن آنها در صف مرغ

March 25, 2021

نویسنده: هادی –

با سلام و ادب و احترام و دورود فراوان خدمت شما. جمهوری اسلامی قصد دارد که با ویروس کرونا و معطل کردن وقت مردم در صف روغن برنج و مرغ و سایر اقلام معیشتی ضروری مردم ملت ایران را روزانه وساعتها در صف طولانی نگه دارند تا شورش خیابانی مردم اتفاق نیفتد.

البته مردم ایران هم دوست دارند و هم ارزو دارند که این رژیم هر چه زودتر در سال ۱۴۰۰ سرنگون شود تا به آزادی برسند. حضور ۴۲ ساله این رژیم برای ملت ایران هزینه زیادی داشته است و هر چه از عمر این رژیم فاسد می گذرد درد و رنج مردم ایران بیشتر می شود. اگر این رژیم در ایران باقی بماند روزی خواهد آمد که معادن خاک دریاها و رودخانه ها و همچنین چاه های نفت ایران خشک خواهند شد و شاهد ویرانی کامل کشورایران و تبدیل ان به بیابانی بی اب و علف و خشکسالی و مرگ و میر زیاد خواهیم بود و مردم ایران همانند مردم کشور افریقا فقیرو گرسنه خواهند شد.

بنابراین مخالفان این رژیم نباید صبر کنند و باید اقداماتی جدی و عملی برای براندازی وسرنگونی این رژیم سفاک انجام دهند. اگر در دی ماه ۹۶ و ابان ۹۸همزمان با شورش خیابانی مردم و جوانان ایران اسلحه در دسترس انها بود اکنون اثری از جمهوری اسلامی در ایران نبود. جمهوری اسلامی از هم اکنون قصد دارد با تبلیغات زیاد و فریب مردم ایران انها را جذب صندوقهای رای کند و بعد از انکه خر این رژیم به سلامت از روی پل گذشت و انتخابات تقلبی انها انجام شد دوباره ملت ایران را سرکوب و جوانان را اعدام کند.

هر چند که رئیس جمهور توسط خود خامنه ای از قبل انتخاب شده است و مردم را فقط برای بازی و سرگرمی خودشان به پای صندوق های رای می آورند اما خامنه ای باید بداند که در انتخابات ۱۴۰۰ جوانان شجاع و از جان گذشته ای هستند که از طریق … بساطش را بر هم خواهند ریخت.

به امید روز سرنگونی رژیم جمهوری اسلامی در سال ۱۴۰۰
مرگ بر خامنه ای و سپاه پاسداران

*نظرات ارائه شده در اینجا و مقالات دیگر در “صفحات دیگر”  از آنِ نویسندگان آن است. سایت ایرانِ سبز هیچ مسئولیتی در قبال نظرات مطروحه ندارد.

Share Button

Tags:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *