شیطان بزرگ جمهوری اسلامی است نه امریکا

March 6, 2021

نویسنده: شاهرخ-

با عرض سلام و دورود و خسته نباشید خدمت شما.

زمانی که خمینی ملعون مُرد، بزرگترین اشتباه زندگی خود را کرد و در یک وصیتنامه تقلبی خامنه ای لعنتی و عقده ای را به جانشینی خود منصوب کرد.  خامنه ای با لجبازی های خودش دوست ندارد برنامه موشکهای بالستیک و اتمی را کنار بگذارد و انها را خط قرمزخود و رژیمش میداند. هدف اصلی جمهوری اسلامی اول نابودی اسرائیل و امریکا و در نوبت های بعدی سایر کشورهای اروپایی به دستورعلی خامنه ای جنایتکار است. اسرائیل با براندازی و سرنگون کردن رژیم جمهوری اسلامی می تواند دوباره صلح و دوستی و همچنین ارامش و امنیت را به مردم ایران و کشورهای عربی حوزه خلیج  فارس و اروپا برگرداند و پرچمدار صلح وازادی در جهان باشد و جهانی عاری از تهدید رژیم جمهوری اسلامی و نیروهای نیابتی و مورد حمایت خودش ایجاد کند.

اسرائیل نباید دیگر برای نابودی جمهوری اسلامی صبر کند و باید خیلی سریع اقدام کند. در تظاهرات هر ساله رژیم علاوه بر شعار مرگ بر امریکا و اسرائیل شعار مرگ بر انگلیس فرانسه و المان را می شنویم اما باز هم این ۳ کشور تلاش می کنند تا جمهوری اسلامی بر سر برنامه موشکی وبمب اتمی با امریکا مذاکره کند که البته هیچوقت این اتفاق نمی افتد چون خامنه ای مخالف روابط عادی و حضوری مردم ایران با امریکا و اسرائیل است. خامنه ای از وزارت ارتباطات خواسته تا با قطع اینترنت بین المللی اجازه ندهد مردم ایران به اینترنت ازاد و جهانی دسترسی داشته باشند و با سایتهای اینترنتی ضد انقلاب به گفته خودش ارتباط بگیرند.

انها حتی روی ماهواره های خانگی مردم ایران پارازیت می اندازند. انها با این کار میخواهند مردم ایران را مجبور کنند که فقط برنامه ها و سریال های تکراری ملی و بومی و سخنان مزخزف خامنه ای را گوش بدهند. اسرائیل باید منبع تغذیه تروریستهای حزب الله لبنان حماس سوریه کتائب حزب الله حوثیهای یمن که همان جمهوری اسلامی است را نابود کند. جمهوری اسلامی با ارسال موشک برای حزب الله لبنان و حسن نصرالله دلار اسلحه و موشک می فرستد تا انها موشکها را بر سر مردم بی گناه اسرائیل بیندازند تا حسن نصر الله همانند خامنه ای ارامش داشته باشد. پس برای خالی شدن دست تروریستها از موشک و اسلحه باید اسرائیل منبع تغذیه اصلی تروریستها که رژیم ایران است را نابود کند و نگذارد که این رژیم دوام بیشتری داشته باشد.

*نظرات ارائه شده در اینجا و مقالات دیگر در “صفحات دیگر”  از آنِ نویسندگان آن است. سایت ایرانِ سبز هیچ مسئولیتی در قبال نظرات مطروحه ندارد.

Share Button

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *