اخبار یکشنبه ۱ شهریور

August 23, 2009


بسيجيان مزدور از ترس تجمع جوانان و مردم آزاده در مسجد امامزاده صالح , مانع ورود جوانان شدند
در پي قبار روبي و تميز كردن مسجدها به مناسبت ماه مبارك رمضان , عده اي از جوانان آزاده تهراني كه قصد مشاركت و ورود به مساجد را داشته اند با ممانعت بسيجيان از اين كار مواجه شده اند .
بسيجيان مزدور كه مسجد را به صورت ملك شخصي خود در آورده اند ,از ترس تجمع جوانان و مردم آزاده درمساجد و شكل گيري اعتراضات مانع از ورود اين جوانان شدند و حتي جوانان را به مسجد راه ندادند. به دنبال اين اقدام بسيجيان جوانان با آنها درگير شدند و دو نفر از آنها در مسجد امام زاده صالح واقع در تجريش زخمي شدند .
—————————-
تهديد مادران داغدار به بازداشت
بنا بر خبر دريافتي صبح روز شنبه 31 مرداد مامورين حكومتي با تماس تلفني مادران داغدار يعني مادر سهراب و ندا را تهديد كردند كه اگر امروز در جمع زنان در پارك لاله حضور داشته باشند توسط مامورين به دلیل هماهنگی تجمع غیر قانونی باز داشت خواهند شد .
—————————-
زخمی شدن یک شهروند مرزنشین
یک شهروند کرد، طی تیراندازی نیروهای نظامی در منطقه مریوان زخمی شد.
روز پنج شنبه مورخ 29 مردادماه طی تیراندازی نیروهای انتظامی در منطقه مرزی ” سیاناو” در حومه شهر مریوان، یک کولبر کرد به نام سامان پیرپژوه به شدت زخمی شد.
خبرگزاری هرانا
————————–
پیگیری نحوه دفن کشتهشدگان حوادث اخیر در مجلس
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس از درخواستش برای بررسی خبر منتشر شده دفن دستهجمعی برخی از کشتهشدگان حوادث پس از انتخابات از کمیسیون مربوطه از طریق سازمان بهشت زهرا خبر داد.
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس از درخواستش برای بررسی خبر منتشر شده دفن دستهجمعی برخی از کشتهشدگان حوادث پس از انتخابات از کمیسیون مربوطه از طریق سازمان بهشت زهرا خبر داد.
به گزارش گروه سیاسی آفتاب، مجید نصیرپور در گفتگو با پایگاه خبری فراکسیون خط امام(ره)مجلس، در خصوص خبر منتشر شده در سایت نوروز در مورد دفن پیکر دهها نفر از شهروندان تهرانی در تاریخهای 21 و 24 تیرماه بدون اسم و مشخصات فردی در قطعه 302 بهشت زهرای تهران، گفت: «صحت و سقم این خبر مشخص نیست، اما باید پیگیری شود».
وی تاکید کرد: «از آنجا که سازمان بهشت زهرا زیر مجموعه کمیسیون اجتماعی است در جلسه این کمیسیون، درخواست بررسی این خبر را مطرح خواهم کرد».
به گفته نصیرپور اگر کمیسیون موافقت کند این موضوع در دستور کار قرار خواهد گرفت.
عضو فراکسیون خط اماممجلس تصریح کرد: «ابتدا باید کلیات خبر به تائید برسد تا بتوان با تشکیل کمیتهای موضوع را بررسی کرد».
بر اساس گزارش پایگاه اطلاع رسانی نوروز، پیکر دهها نفر از شهروندان تهرانی در تاریخ های 21 و 24 تیرماه بدون اسم و مشخصات فردی در قطعه 302 بهشت زهرا تهران به خاک سپرده شده است.
منبع خبر : خبرگزاری هرانا
——————-
اعتراض مردم نسبت به دولت كودتايي
نامه دريافتي :
اين هفته كه هفته دولت نام دارد مردم قرار است با توجه به اینکه دولت ایران يك دولت کودتایی است در اعتراض به این جریان در طول این یک هفته به هیچ یک از ادارات دولتی مراجعه نکنند .

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *