لابی اقتصاد در مجلس فدرال آلمان تحریم‌های جمهوری اسلامی را تضعیف می‌کند

دی ۲۳, ۱۳۹۳

rafsanjan stopTheBombائتلاف بمب را متوقف کنید خواستار لغو “میز گرد” ایران شد

گزارش مطبوعاتی، ۹ ژانویه ۲۰۱۵

ائتلاف بمب را متوقف کنید از رئیس مجلس فدرال آلمان نوربرت لامرت (حزب اتحادیه دموکرات مسیحی آلمان) خواهان آن شد که از یک دیدار لابی عالی‌ رتبه اقتصادی جمهوری اسلامی در مجلس فدرال آلمان جلوگیری کند.

مطابق اطلاعات حزبِ اپوزیسیونِ سبز ایران باید در تاریخ چهاردهم ژانویه در مجلس فدرال آلمان یک “میز گرد ایران” با شرکت عضو مجلس فدرال پیتر رامزوئر (حزب اتحادیه دموکرات مسیحی آلمان) ، مدیر “بنیاد دانش و سیاست” فولکر پرتس (تایید شده) و همچنین تعداد زیادی نمایندگان اقتصادی برگزار شود. مشخص نیست کدام نمایندگان از رژیم ایران در این دیدار شرکت خواهند کرد.

در نشست غیر عمومی یاد شده بحث اصلی‌ در بین دیگر موضوعات روی “چشم اندازهای برای زمان بعد از تسهیل ممکن” تحریم‌های غرب بر جمهوری اسلامی خواهد بود.

سخنگوی بمب را متوقف کنید اولریکه بکر اظهار می‌دارد: “مجلس فدرال نباید به پاتوغ لابی جمهوری اسلامی تبدیل شود. این یک رسوایی است که مجلس فدرال آلمان کاملا غیر شفاف، دور از نظر عموم جلسات میزبانی از لابی جمهوری اسلامی را ترتیب میدهد. ما نوربرت لامرت را فرا میخوانیم که این رویداد را لغو کند. ملاقات برنامه ریزی شده با وزیر پیشین حمل و نقل رامزوئر موضع غرب را در مذاکرات هسته‌ای تضعیف می‌کند. این دیدار همینطور فشار غرب بر رژیم ایران را هم تحلیل میبرد، زیاده خواهی آن را تقویت می‌کند و خنجر از پشت به مخالفین ایرانی‌ رژیم است.”

این رویداد در زمانی‌ اتفاق می‌‌افتد که افزایش فاحش اعدام‌ها تحت ریاست جمهوری روحانی ۱ و تهدید به نابودی اسرائیل و آمریکا از مقامات رژیم.۲ را شاهدیم.

Share Button

Tags: , ,

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

برای انتشار کامنت، جواب مسئله زیر را بنویسید *