شکایت حقوقی دلال رژیم در آلمان از کاظم موسوی

فروردین ۱۵, ۱۳۹۷

داوود نظیری زاده دلال و کارگذار رژیم در آلمان، از دکتر کاظم موسوی، یکی از بنیانگزاران حزب سبزهای ایران و مسئول بخش آلمانی فوروم ایرانیان به دادگاه شکایت کرده است تا وی را تحت فشار مخارج قانونی گذاشته و وادار به سکوت کند. کاظم موسوی در صف اول مبارزه با فعالیت های تجاری و مذهبی رژیم در آلمان بوده است و در همین راستا، ارتباطات نظیری زاده با رژیم و فعالیت های وی برای رشد اسلام واپسگرای وابسته به رژیم در آلمان را افشاء کرده است.نظیری زاده، دلال تجاری در آلمان است که هیئت های مختلف اقتصادی آلمانی را به ایران میبرد. وی در بالاترین سطح با مقامات آلمانی همکاری میکند و در سفری که گابریل وزیر خارجه آلمان به ایران داشت وی را همراهی میکرد. نظیری زاده از مدیران اصلی فدراسیون جمعیت های شیعی در آلمان (IGS) است، سازمانی که مرکز آن مسجد هامبورگ است و بطور دربست در کنترل جمهوری اسلامی قرار داد.

کنفدارسیون شیعیان با همکاری نظیری زاده، به رشد واپسگرائی مذهبی وابسته به رژیم کمک میکند و هر سال مراسم روز قدس را در برلین برگزار میکند. نظیری زاده همچنین هیئتی از رهبران مذهبی آلمان را به ایران برد تا با مقامات ایرانی و جامعه المصطفی در ایران بازدید کنند تا تصویری صلح طلبانه از رژیم آخوندی و نهادهای ارتجاعی وابسته به رژیم به مخاطبین آلمانی ارائه کنند. جامعه المصطفی که مسئول تربیت آخوند خارجی و صدور واپسگرائی اسلامی در جهان است، با حمایت نهادهای رسمی آلمان، در این کشور فعالیت میکند.

نظیری زاده مانند همتایش در آمریکا تریتا پارسی، مدعی است که موسوی به وی اتهام زده و خواهان اعاده حیثیت شده است. نظیری زاده برای دعوای حقوقی، دست به دامان یکی از بدنام ترین وکلای آلمان، مایکل اسپرنگر شده است، فردی که قبلا وکیل مدافع دیکتاتور ترکیه طیب اردوغان و همچنین وکیل تعدادی از یهود ستیزان و نئونازی های آلمان بوده است.

موسوی تاکنون بارها بخاطر فعالیتهای افشاگرانه اش توسط سایتها و مطبوعات رژیم در داخل کشور مورد حمله قرار گرفته است.

هموطنان عزیز، موسوی برای مقابله با باج خواهی رژیم و کارگزارش نظیری زاده به حمایت شما نیاز دارد

ایمیل تماس: iranianamericanforum@gmail.com

 

فعالیت های نظیری زاده برای صدور بنیادگرائی اسلامی وابسته به رژیم ایران

داود نظیری زاده عضو هیئت رئیسه فدراسیون جمعیت های شیعی در آلمان (IGS) است. این نهاد بطور دربست در کنترل رژیم ایران  قرار داد. آخوند محمود خلیل زاده رئیس فدراسیون جمعیت های شیعی آلمان، امام جماعت مسجد فرانکفورت است. آخوند رضا رمضانی، رئیس هیئت علمای فدراسیون جمعیت های شیعه در آلمان، رئیس و امام مرکز اسلامی هامبورگ است که درکنترل کامل رژیم ایران است.

این سازمان مسئول برگزاری روز قدس در برلین است و هیئت های مذهبی را برای دیدار با مقامات رژیم ارائه تصویری صلح آمیز از رژیم به ایران میبرد.

.

گردهمایی فدراسیون جمعیت های شیعی در آلمان (IGS) و انتخاب هیئت رئیسه

گردهمایی جمعیت های شیعی آلمان در تاریخ ۲۰ مای ۲۰۱۷ با حضور نمایندگان مراکز شیعی از شهرهای مختلف آلمان در مرکز اسلامی هامبورگ برگزار گردید. این گردهمایی با حضور بیش از ۱۵۰ نفر که ۶۶ نفر حق رای داشتند، برگزار گردید. در این همایش­ که با تلاوت آیاتی از کلام­ الله مجید آغاز گردید، حجت السلام والمسلمین خلیل زاده، رئیس هیئت مدیره فدراسیون جمعیت­ های شیعه آلمان طی سخنان کوتاهی به ارائه گزارشی از فعالیت­های اخیر این فدراسیون پرداختند. در بخشی از این همایش آیت الله دکتر رمضانی، رئیس هیئت علمای این فدراسیون، به ایراد سخنرانی پرداختند.

شایان ذکر است در بخش دیگری ­از این نشست، طی انتخاباتی اعضای جدید هیئت رئیسه IGS که تعداد آنان ۹ نفر می­باشد، از ۶۶ مرکز که حق رای داشتند انتخاب شدند. اسامی این افراد عبارت است از: حجت الاسلام والمسلمین خلیل زاده، آقای محمد آل حسینی، آقای داوود نظیرزاده، آقای شیخ محمد محسن، آقای قیماقچی، آقای محمد شراره، آقای علی الطویل، آقای احمد الدر و آقای اسامه سعید

.

مراسم عید غدیر که توسط فدارسیون شیعه و با حمایت رایزنی فرهنگی رژیم برگزار شد

فدراسیون جمعیت های شیعی در آلمان ( IGS ) هر سال مراسم روز قدس را در برلین پایتخت آلمان برگزار میکند: اعلامیه فدراسیون جمعیت های شیعه آلمان برای شرکت مراسم روز قدس


 

فدراسیون شیعیان و داوود نظیری زاده یک هیئت مذهبی آلمان را برای دیدار با مقامات مذهبی در ایران و بازدید از جامعه المصطفی به تهران بردند تا تصویری صلح آمیز از رژیم و ایدئولوژی واپسگرایانه اش ارائه دهند. جامعه المصطفی که مسئول پرورش و صادرت آخوند و طلبه خارجی است در آلمان نیز فعالیت دارد

نقش نظیری زاده در سازماندهی سفر هیئت مذهبی به ایران: در مارس ۲۰۱۶، فدراسیون شیعیان با صحنه گردانی نظیری زاده از رهبران مذهبی آلمان را به ایران برد تا با مقامات ایرانی و جامعه المصطفی در ایران بازدید کنند تا تصویری صلح طلبانه از رژیم آخوندی و نهادهای ارتجاعی وابسته به رژیم به مخاطبین آلمانی ارائه کنند. جامعه المصطفی که مسئول تربیت آخوند خارجی و صدور واپسگرائی اسلامی در جهان است، با حمایت نهادهای رسمی آلمان، در این کشور فعالیت میکند.

سفر یک هیئت مذهبی به ایران و دیدار از جامعه المصطفی اسفند ۹۴

به گزارش فارس، فدراسیون شیعیان آلمان (IGS) با آغاز سال جاری میلادی، سفر غیررسمی یک گروه از مسیحیان این کشور به ایران را تدارک دید. نخستین روز سفر شنبه ۸ اسفند، یک روز پس از برگزاری انتخابات در ایران بود.

داوود نظیری‌زاده عضو هیئت رئیسه این فدراسیون بر اهمیت این سفر و سفرهای مشابه تأکید کرد. تجربه نشان داده است که دستاوردهای چنین سفرهایی محدود به شیعیان و مسلمانان نیست، زیرا مواجهه بی‌واسطه جوانان از کشورهای غربی با ایران و مردم ایران در زدودن پیش‌داوری‌های جعلی و خلق یک همگرایی حقیقی مؤثر است. فدراسیون شیعیان آلمان (IGS) در تقویت این همگرایی میان مسلمانان به ویژه شیعیان آلمان، گام‌های مهمی برداشته است.

نخستین ایستگاه، شهر قم و بازدید از دانشگاه بین‌المللی المصطفی است. شیخ طاهر از اساتید این دانشگاه، چندین ماه شخصاً در صومعه‌ای در ایالت بایرن آلمان حضور داشته و تجربیات فراوانی در زمینه تفاهم میان‌مذهبی دارد. طرفین در این دیدار با تأکید بر اینکه شرط لازم و کافی برای گفتگوی مسالمت‌آمیز ادیان با یکدیگر عقل‌مداری است، به این نتیجه رسیدند که هدف از چنین گفتگوهایی در بدو امر نباید قانع کردن طرف مقابل باشد، بلکه همان فهم مشترک و اعتماد قلبی است که در نهایت آفریننده صلح خواهد بود.

به گزارش رسانه های رژیم، نظیری زاده مسئول هماهنگی و برنامه ریزی سفر هیئت آلمانی به ایران بود.

گزارش دیگر دربازه این سفر

 

 

روابط نظیری زاده با مقامات دولتی آلمان

نظیری زاده، ارتباطات بالا و گسترده ای با محافل سیاسی در دولت آلمان دارد. وی، عضو حزب سوسیال دمکرات آلمان ( SPD ) و بنیاد فردریش – اِبرت Friedrich-Ebert Stiftung است و مناسبات خوبی با گابریل، وزیر وقت امور خارجه و وزیر پیشین اقتصاد آلمان داشت.

فدراسیون جمعیت های شیعی آلمان IGS توسط نظیری زاده فعالیت های زیادی در رابطه با پناهندگان و مهاجران دارد که از سوی مسئولان دولتی آلمان، حمایت می شود. در حالی که جمهوری اسلامی علت اصلی پناهنده شدگان ایرانیان و بسیاری از مردم سوریه به آلمان و دیگر کشورهای اروپایی ست و باعث آزار و اذیت پناهندگان افغانی در ایران است و از آنان در جنگ سوریه استفاده میکند، در آلمان از طریق IGS برای جذب مسلمانان پناهنده و جلب احزاب و نیروهای چپ آلمان و برای دریافت کمک مالی از بنیادها و دولت آلمان دست به تأسیسآکادمی پناهندگان در ویسبادن زده است. نظیری زاده که مسول کادر آموزشی و فرهنگی IGS است، رئیس آکادمی پناهندگان نیز است. این سازمان ، از سوی مراکز دولتی آلمان برای آموزش زبان و کاریابی پناهندگان و نیز انجام پروژه‌های ضد بنیادگرایی و خشونت کمک‌های مالی فراوان دریافت می کنند و درهمین راستا، خانم مرکل از داوود نظیری زاده، تجلیل به عمل آورده است.

زیگمار گابریل به عنوان وزیر اقتصاد آلمان در جشن عید قربان که از سوی IGS در فوریه سال ۲۰۱۵ برگزار شده بود،‌ شرکت کرد و در حضور نظیری زاده و آیت الله رمضانی و حجت الاسلام محمود خلیل زاده، گفت: « شما توانسته اید اعضای ۱۵۰ مسجد و انجمن شیعی را صرف نظر از ویژگی ملی آنان زیر یک سقف متحد کنید. جامعهٔ اسلامی شیعیان در آلمان قلب ها و درها را با آغوش باز به روی پناهجویان گشود. من از شما به خصوص برای برگزاری « روز عشق بورز و خدمت کن » به مناسبت عید قربان سپاسگزارم…سرنوشت امام حسین و یارانش می تواند به همهٔ ما بیاموزد که در پایان تعهد صادقانه برای آزادی و نوع دوستی قوی تر از جنگ و خشونت است».

از راست به چپ: نظیری زاده، حجت الاسلام محمود خلیل زاده، زیگمار گابریل، وزیر پیشین امور خارجه آلمان، آیت الله رضا رمضانی، نماینده رهبر جمهوری اسلامی در آلمان و رئیس آیین نامهٔ مجلس خبرگان

از راست به چپ: زیگمار گابریل، وزیر پیشین اقتصاد آلمان و نظیری زاده

داوود نظیری زاده در کنار آنگلا مرکل، صدر اعظم آلمان و … ماه مارس ۲۰۱۷ در دفتر صدر اعظمی آلمان

نظیری زاده با آیدان اوزوگوز، مسئول دولت فدرال در امور همگرایی

فعالیت های اقتصادی و تجاری نظیری زاده

 داود نظیری زاده یک مشاور اقتصادی و تجاری در شهر ویسبادن آلمان است که پس از توافق اتمی، برنامه ریزی و همراهی در سفرهای هیئت تجاری آلمان به ایران را به عهده دارد. وی، مسافرت وزیر اقتصاد ایالت هِسن از حزب سبز‌ها ( آقای طارق الوزیر) را با گروهی از برگزیدگان چهل شرکت آلمانی در سپتامبر ۲۰۱۶ به ایران همراهی و برنامه‌ریزی کرد.

نظیری زاده، نفر اول از سمت راست و الوزیری، وزیر اقتصاد ایالت هسن آلمان، نفر دوم از سمت چپ


آقای الوزیری در حال امضای قرار داد در تهران

نظیری‌زاده در اکتبر ۲۰۱۶ همچنین یک هیئت ۱۲۰ نفری انتخاب شده از بازرگانان آلمان را به همراه وزیر اقتصاد سابق آلمان، زیگمار گابریل به تهران همراهی کرد.

گابریل با برخی از همراهان خود در این سفر به تهران.

نظیری زاده، از پنجم تا نهم فوریه ۲۰۱۷ در مسافرت با ۱۲ عضو شرکت‌های مختلف تجاری آلمان و همچنین وزیر اقتصاد استان رایلند فالس به تهران و تبریز مسافرت کرد.

هیئت اقتصادی ایالت رایلند فالس بهمراه نظیری زاده در تهران

امضای قرارداد از سوی معاون وزیر اقتصاد رایلند فالس، جو واینگارتن Joe Weingarten با رئیس اتاق بازرگانی استان البرز، رحیم بنا مولایی در البرز

نظیری زاده نماینده رسمی‌ وزارت اقتصاد ایالت رایلند‌فالس آلمان با استان البرز (شهرک صنعتی‌ البرز‌قزوین)، تبریز، اصفهان و در کیش است.

نظیری زاده، نمایندهٔ وزارت اقتصاد رایلند فالس در چهارمین نمایشگاه های بین المللی کیش ( بورس، بانک، بیمه و خصوصی سازی ) ۳۰ اکتبر تا ۲ نوامبر ۲۰۱۷

نظیری زاده در اوایل ماه مارس ۲۰۱۸ به عنوان نمایندهٔ رسمی وزارت اقتصاد ایالت رایلند فالس در حال گفتگو با استانداری تبریز و فعالان اقتصادی این استان برای گسترش روابط اقتصادی با آلمان

 نظیری زاده در روزنامه تاگس اشپیگل در تاریخ ۸ سپتامبر ۲۰۱۷ گفت که با ارگان اقتصادی استان البرز همکاری می‌‌کند. استانداری البرز، بزرگترین شهرک صنعتی‌ ایران را در اختیار دارد. رتبه اول سرمایه گذاری خارجی در شهرک های صنعتی، در کل کشور از آن البرز است. مدیر عامل و معاونان آن توسط وزارت صنایع و معادن و دستگاه امنیتی جمهوری اسلامی برگزیده می‌‌شوند. هر چند برخی‌ از شرکت ها و مراکز تولیدات خصوصی و کوچک در شهرک صنعتی‌ البرز مشغول به کارند، اما سهامداران و صاحبان شرکت های اصلی‌ و بزرگ این مجموعه صنعتی‌ اول کشور، عبارت اند از؛ استانداری البرز، بانک تجارت که در لیست تعلیق تحریم های بین المللی قرارد دارد، بنیاد مستضعفان (گلوکوزان)، بنیاد برکت کمیته امام (فیروز) و نیز ارگان مهندسی‌ بسیج و سپاه پاسداران.


از راست به چپ: مدیر کل شهرک صنعتی البرز جهانگیر شاهمرادی،  نفر وسط، استاد حسینی، فرمانده سپاه پاسداران در استان البرز و مهدی گلکار، مسئول امنیتی شهرک صنعتی البرز

.ارگانهای مذهبی و دولتی جمهوری اسلامی در خارج از ایران موظفند برای تبلیغ و گسترش نامه ضد غربی خامنه‌ای برای جوانان اروپا و آمریکا تلاش کنند

نظیری زاده  ریاست آکادمی پناهندگان در ویسبادن (وابسته به جامعه اسلامی شیعیان آلمان) و مرکز فرهنگی‌ مسجد امام حسین در ویسبادن (وابسته به مسجد هامبورگ) را بعهده دارد که از سوی مراکز دولتی آلمان برای آموزش زبان و کاریابی پناهندگان و .نیز انجام پروژه‌های ضد بنیادگرایی و خشونت کمک‌های مالی فراوان دریافت می کنند

در این عکس صفحه فیسبوک ،جامعه اسلامی شیعیان آلمان، که نظیری زاده مسول کادر آموزشی و فرهنگی آن است، در تاریخ ۲۱ دسامبر ۲۰۱۵، برای گسترش نامه خامنه‌ای به جوانان غرب در آلمان تبلیغات می گردد.

.فعالیتهای خستگی ناپذیر دکتر کاظم موسوی در آلمان بر علیه جمهوری اسلامی، خشم رژیم حاکم را بر انگیخته است تا جاییکه مطبوعات داخل کشور تاکنون مطالبی را بر علیه ایشان منتشر کرده اند

Share Button

Tags: , , , , , ,

One Response to شکایت حقوقی دلال رژیم در آلمان از کاظم موسوی

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

برای انتشار کامنت، جواب مسئله زیر را بنویسید *