حمله به نعیمه، دفاع از خمینی به شیوه اطلاح طلبان

آبان ۹, ۱۳۹۲

کیوان کابلی ۱۷ اکتبر ۲۰۱۳

سالها پیش در دهه ۹۰ میلادی، در آمریکا یک شوی محبوب تلوزیونی به نام “ساینفیلد” به عنوان محبوب ترین برنامه برگزیده شده بود که هم اکنون بازپخش آن یکی از پربیینده ترین برنامه ها در آمریکاست.در این شو، اکثر ماجراها پیرامون شخصیت اصلی فیلم یعنی جری که مانند دنیای واقعی یک کمدین است، می گذرد. در یکی از قسمتهای این شو، جری به دندانسازی مراجعه می کند که از دوستان قدیمی وی است

در طی مداوای دندان، دوست وی یعنی دندانپزشک مربوطه به جری می گوید که او به دین یهودیت گرویده است. جری که خود یک یهودی است، این مسئله را بدون واکنش خاصی در حالیکه که زیر دستگاه چرخ قرار دارد، با بی تفاوتی گوش می کند. پس از لحظاتی، دوست دندانپزشک شروع به گفتن جوکهای ضد یهودی می کند و هنگامیکه تعداد این جوکها زیاد می شود، جری نارضایتی خود را به اطلاع دوستش می رساند. دندانپزشک به جری می گوید که من اکنون یک یهودی هستم و برای من دیگر اشکالی ندارد که راجع به یهودیان جوک بگویم. آیا تو به عنوان یک یهودی از حرفهای من ناراحت می شوی؟ جری در پاسخ می گوید. خیر من به عنوان یک یهودی ناراحت نیستم بلکه به عنوان یک کمیدین ناراحتم.

اکنون نوه خمینی یک شوخی را از قول پدرپزرگ جنایتکارش، خمینی ، در صفحه فیسبوک خود منتشر کرده است. در این میان خانم مسیح علینژاد، که در کارنامه ژورنالیستی اش، از خودبه عنوان خبرنگار پارلمانی رژیم یاد می کند، به وسط معرکه دویده و با احساساتی سخت لطمه خورده به نوه خمینی حمله می کند. علینژاد در صفحه فیسبوکش می نویسد: “تمام تنم از دروغ درد گرفت. دوستان اصلاح‌طلبی را می‌شناسم که می‌دانند نعیمه اشراقی نه تنها آن کامنت را خودش نوشت بلکه از جک نوشته‌اش در مورد شهدای جنگ در صحبت‌های خصوصی با آن‌ها دفاع هم کرد… به من نگویید ساکت باش. دروغ دارد. گریه‌ام گرفت.” حال معلوم نیست که خانم علینژاد از جوک نوه خمینی به عنوان یک حزب اللهی طرفدار سفت و سخت خمینی ناراحت شده و یا به عنوان یک اصلاح طلب؟ یا شاید هم هر دو؟

طی سالیان گذشته اصلاح طلبان حکومتی به انحاء مختلف به شیوه خود از رژیم تا جایی فاصله گرفته و به عقب می روند و رژیم را مورد انتقاد قرار می دهند که به خود خمینی نرسد. از نظر اینان خمینی مظهر پاکی و خوبی است و بدبختی ایران و ایرانی بعد از مرگ امام راحلشان شروع شده است. اصلاح طلبان کار را به جایی رسانده اند که اکنون گاه در پوشش دفاع از خانواده شهدای باصطلاح جنگ تحمیلی، گفتن جوک توسط نوه در مورد پدربزرگ را مذموم شمرده و می خواهند قداست یک جنایتکار بزرگ تاریخ دست نخورده باقی بماند.

http://iraniansforum.com/

Share Button

Tags: ,

One Response to حمله به نعیمه، دفاع از خمینی به شیوه اطلاح طلبان

  1. فریدون
    آبان ۱۰, ۱۳۹۲ at ۹:۴۷ ب.ظ

    مرگ بر خامنه ای لعنت بر خمینی

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

برای انتشار کامنت، جواب مسئله زیر را بنویسید *