جنایات هولناک در شهر اشرف

شهریور ۱۰, ۱۳۹۲

logoBothدر طی یک حمله جنایتکارانه توسط نیروهای نظامی عراق به شهر اشرف دهها تن از ساکنان بی دفاع به قتل رسیده و شمار نامعلومی به گروگان گرفته شدند. این واقعه هولناک در حالی صورت گرفته است که توافق چهارگانه در اوت ۲۰۱۲ میان دولت آمریکا، سازمان ملل، دولت عراق و مجاهدین خلق،  امنیت ساکنان اشرف را تضمین کرده بود.

در این میان باید به مسئولیت مارتین کوبلر نماینده پیشین سازمان ملل در عراق و حزب سبزهای آلمان در باره قتل عام های روی داده در اشرف و لیبرتی اشاره کرد. حزب سبزهای ایران از تمامی احزاب سبز در جهان و مجامع حقوق بشری می خواهد که این جنایات علیه بشریت در اشرف را محکموم کرده و امنیت ساکنان لیبرتی را مد نظر قرار دهند. از هموطنان و احزاب و گروههای ایرانی نیز می خواهیم که در همبستگی با ساکنان اشرف و لیبرتی صدای اعتراض خود را به گوش جهانیان برسانند.

حزب سبزهای ایران

۱۰ شهریور ۱۳۹۲

Share Button

4 Responses to جنایات هولناک در شهر اشرف

 1. سروش
  شهریور ۱۰, ۱۳۹۲ at ۵:۵۲ ب.ظ

  باورم نمیشود در قرن بیست و یکم چنین جنایتی صورنت گرفته باشد وقتی به حمله شیمیایی دیکتات.ر سوریه چراغ سبز میدهند و اقدام جدی صورت نمی دهند معلوم است تمام سرکوبگران و دیکتاتورها جری تر و جسورتر میشوند تالله اکبر بر این بی عملی سازمانهای بین المللی بر این قدرتهای بزرگ ما از شقاوت نیروهای خامنه ایبی که در روز عاشورا مردم را زیر میگیرد توقعی جز این نداریم اما چرا قدرتها ساکتند ؟!

 2. اژنگ غربی
  شهریور ۱۱, ۱۳۹۲ at ۲:۳۴ ق.ظ

  دوستان از سران مجاهدین بپرسید با تمام قدرتی که دارند،چرااین ۳۰۰۰ نفر
  رنج کشیده را از عراق خارج نمی کنند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  • بهرام
   شهریور ۱۳, ۱۳۹۲ at ۶:۲۷ ق.ظ

   جهت اطلاع : مجاهدین از سا لها پیش از أمریکا و سازمان ملل خواسته است تا اعضای مجاهدین را از عراق خارج کنند ولی ساخت و پاخت با جمهوری اسلامی برای امریکا در اولویت قرار دارد و بهای ساخت و پاخت را مجاهدین میپر دازند.

 3. فریدون
  شهریور ۱۱, ۱۳۹۲ at ۹:۵۵ ق.ظ

  این حمله جنایتکارانه به شهر اشرف جز با چراغ سبز امپریالیسم آمریکا و با دستور رژیم اسلامی ایدوئولوژیکی حاکم بر ایران انجام نمی شد و اصولا چرا در بیست و پنجمین سالگرد قتل عام سال ۶۷ پاسدار المالکی و رژیم عراق مرتکب این جنایت شد ؟ مجاهدین که صدها تن از نیروهایشان را به آلبانی فرستادند پس بهانه رژیم عراق چه بود ؟
  کسانیکه برای این کشتار هورا میکشند خود مستعد آن هستند که تبدیل به خلخالی و لاجوردی دیگری شوند .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

برای انتشار کامنت، جواب مسئله زیر را بنویسید *