آینده روشن برای یک جوان ایرانی در آمریکا

اسفند ۱۳, ۱۳۹۱

کیوان کابلی- سوم مارس ۲۰۱۳

عماد کیائی در کنار گری سیک درس خوانده، دو سال است که مدیر داخلی تجارت خانه هوشنگ امیر احمدی شده و ضمنا دستیار حسین موسویان در دانشگاه پرینستون هم هست. با این روابط ویژه ای که این جوان دارد، ازهم .اکنون میتوان آینده بسیار روشنی برای ایشان پیش بینی کرد

———————————————————–

عماد کیایی، جوانی است که در بخش روابط بین الملل دانشگاه کلمبیا یعنی محل فعالیت گری سیک، یکی از مهمترین طرفداران مماشات با رژیم ایران درس خوانده است. همین بخش از دانشگاه بود که چند سال پیش احمدی نژاد را برای سخنرانی دعوت کرد.

از دو سال پیش تاکنون، عماد کیائی مدیر اجرائی شورای آمریکائی-ایرانی به ریاست هوشنگ امیر احمدی شده و در پیشبرد سیاست های این شورا که همان دلالی برای رژیم ایران است فعالیت میکند.

با این سوابق درخشان، عماد کیائی از سال گذشته به دانشگاه معروف پرینستون رفته تا بعنوان دستیار، برای تروریست سابق رژیم حسین موسویان “کار علمی” انجام دهد. حسین موسویان در دهه نود میلادی سفیر رژیم ایران در آلمان بود. در آندوره، سفارت خانه های رژیم مرکز عملیاتی برای ترور رهبران اپوزیسیون و شخصیت های حقوق بشری بودند که یکی از این عملیات، ترور رهبران کرد در رستوران میکونوس برلین بود.

فعالیتها و حضور عماد کیایی در کنار امیر احمدی به عنوان مدیر اجرایی و دستیار حسین موسویان در پرینستون خاطره یک جوان دیگر ایرانی را زنده می کند که در سال ۲۰۰۱ از سوئد به آمریکا آمد و دقیقا در جایگاه کنونی کیایی مشغول به کار شد.

تریتا پارسی، رئیس گروه نایاک نیز در آغاز ورود به آمریکا، مدیر اجرائی شورای امیر احمدی شد و در مرحله بعد، لابی خودش یعنی نایاک را براه انداخت. تفاوت عماد کیایی با تریتا پارسی در اینجاست که کیایی علاوه بر شورای امیر احمدی با حسین موسویان، عامل قتل رهبران کرد هم پیاله است اما تریتا پارسی با “باب نی” فاسد ترین نماینده کنگره که به جرم دزدی به زندان رفته است، محشور بود.

سمت راست: تریتا پارسی جوان ۲۰۰۱، مدیر اجرائی شورای امیر احمدی – سمت چپ، عماد کیائی، ۲۰۱۳ مدیر اجرائی شورای امیر احمدی

Share Button

3 Responses to آینده روشن برای یک جوان ایرانی در آمریکا

 1. aligda
  اسفند ۱۳, ۱۳۹۱ at ۱۲:۵۹ ق.ظ

  kesafthai labi jemhori kesafat eslamy
  pofyozhay daryozegar

 2. arman
  مرداد ۱۱, ۱۳۹۲ at ۵:۳۱ ق.ظ

  ta zar zoor va tazvir hast shoghalhai manande mojriane b bc va voa negahdar .behnood. gogoosh. parsi. va …..ham hastand amma charkha takamol hameye in ashghalha ra leh khahad kard.

  • arman
   مرداد ۱۱, ۱۳۹۲ at ۵:۳۲ ق.ظ

   dorood bar hamrahane azadi va efshagaran arazeli hamchon prasi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

برای انتشار کامنت، جواب مسئله زیر را بنویسید *